Dünyanın en iyi 13 güzellik tavsiyesi

Dünyanın en iyi 13 güzellik tavsiyesi

Hep genç kalmak için:

Sue Devitt kozmetik’in yaratıcısı, makyaj artisti ve Avusturalya yerlisi Sue Devitt, her zaman boynunuza ve ellerinize de güneş kremi sürmenizi öneriyor. Çünkü bu bölgeler de en az yüzünüz kadar önemlidir ve yaşlandığınızı ele verir.

Daha iyi tırnaklara sahip olmak için:

Natural Source International şirketinin CEO’su Sylvie Beljanski, peynirin, fındığın ve sarımsağın Fransız kadınlarının diyetlerinin vazgeçilmezi olduğunu söylüyor. Ve bu yiyecekler de tırnaklarınız ve saçlarınız için faydalı vitaminler barındırıyor.

Kurumuş ellerinizi nasıl düzeltirsiniz:

Yunan asıllı dermatolog Macrene Alexiades-Armenakas, büyük babasının mucize formülünü öneriyor; tırnaklarınıza ve ellerinize limon kabuğuyla masaj yapın.

Cildinizi dengelemek için:

İngiltereli güzellik gurusu Nicky Kinnaird, EVE LOM markasının İngiliz kadınlar için kült olduğunu dile getiriyor. Masaj yaparak uygulayabilir, temizleyici ya da makyaj çıkarıcı olarak kullanabilirsiniz. Bu birçok İngiliz kadınının yatmadan önceki ritüelidir.

Nasıl bir Fransız gibi görünebilirsiniz?

Fransız makyaj artisti Terry de Gunzburg her zaman ruj sürmenizi öneriyor; “Fransız kadınları dudak parlatıcısına pek şans vermezler ve genellikle ruj kullanırlar. Evden ruj sürmeden asla çıkmazlar.”

Yüz maskelerini doğru uygulamak için:

Kesari güzellik ürünlerinin kurucusu Hint’li Richa Purohit, yüz maskelerinin Hint kültüründe önemli bir yeri olduğunu söylüyor. Yağlı ciltler için 1 yemek kaşığı sandalağacı tozunu bir tutam zerdeçal ve birkaç yemek kaşığı portakal suyu ile karıştırıyor. Normal ciltler içinse portakal suyu yerine gül suyunu tavsiye ediyor.

Seksi güzel gözler için:

Laure Mercier ajansının Afganistan doğumlu yöneticisi Matin Maulawizada, Afgan kadınlarının gözlerinin güzelliğini borçlu oldukları tek şeyin, siyah göz kalemi olduğunu söylüyor.

Muhteşem bir cilt için

Fransız Beljanski, tanıdığı bütün Fransız kadınlarının sabahları ciltlerini uyandırmak için biraz su, gülsuyu ve tonik karışımı bir spreyi yüzlerine sıktıklarını söylüyor.

Mükemmel fondöteniniz için:

Afgan kökenli Maulawizada, büyükannesinin her zaman fondötenini, basit bir nemlendiricili kremle karıştırdığını söylüyor. Böylece fark edilmesi daha zor bir kapatıcı oluyor.

Zayıf tırnakları nasıl kendine getirirsiniz?

Colombiya’dan bir güzellik gurusu olan ve dev bir cilt bakım markasının da kurucusu Tata Harper, tırnaklarınızı güçlendirmek için doğradığınız sarımsaklarla masaj yapmanızı öneriyor.

Güzel saçlara sahip olmak için:

“Hintli kadınlar güzel saçlarıyla bilinirler” diyor Purohit. “Yağlı saç masajı çok önemli. Haftada bir gün saçlarımıza hindistan cevizi yağı, zeytinyağı ve badem yağı sürüp, 5 dakika boyunca masaj yaparız. 10 dakika beklettikten sonra ise ykarız. ”

Parlak bir cilt elde etmek için:

Başarılı bir antioksidan olduğunu düşünürsek, zaman zaman bir bardak şarap içmek cildinize ışıltı katabilir.

Saçlarınızı daha çabuk uzatmak için:

Hintli kadınlardan bir güzellik sırrı daha: Hindistan cevizi yağı saçlarınızın çabuk uzamasını sağlar.

ideal Sohbet etmek için tıklayın
Lütfen sitemizdeki verilen emeklere saygı için okuduğunuz konulara 2 cümlede olsa yorum yazalım !

YorumlarYorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

♦ Mail Posta Adresleriniz Gizlidir (Görünmez ve Yayınlanmaz!)
♦ Gerekli Yazan Yerlerin Doldurulması Gereklidir!

Kulübü Forum Sayfası


Kadınlar Kulübü Forum Sayfası Girişi İçin Tıklayın

Kadinlar Kulübü Yemek Tarifleri Çeşitleri!Sponsor Reklam Alanı

Green Coffee 800 Yeşilin Dünyası Sağlıklı Kilo Verme Zayıflama

Resmi Forum Sitemiz ForumozeL.CoM Üye Ol