Sekste erkeği mutlu etmenin yolu

06 Aralık 2010 Yazan  
Kategori Cinsellik

Sekste erkeği mutlu etmenin yoluSekste erkeği mutlu etmenin yolu

Cinsel yaşamın vazgeçilmez senaryosu sevişme ve orgazmdır. Erkeğini sekste çılgına çeviren ve adeta başını döndüren kadınlar asla unutulmazlar… Erkeklerin kalbi, beyni ve yaşam felsefesi adeta sekstir. Onun için erkeğinizin sekste aradığı her şeyi verebilmelisiniz. Sekste erkeğinizin dilinden anlayarak oluşturacağınız heyecan ve haz, size koşulsuzca tapan bir erkek yaratacaktır. Erkeğinizin sahip olduğu en değerli varlık olarak sizi görecektir. Bunu sağlarken sizde mutluluğun zirvesine defalarca çıkacaksınız… Dünyadaki en güzel duygu olan orgazmı aynı anda ve defalarca yaşabilmenin sırrını başka yerde aramayın, çünkü bu sır tek başına sizsiniz… İşte o zaman erkeğinizin seks kraliçesi olacaksınız. Yatakta mükemmel olmak için lütfen bu tavsiyeleri okuyun.

Bazı kadınlar yatakta sadece iyi, bazıları ise mükemmeldir. Genelde flört oyunlarıyla erkekleri büyülemeyi tercih ederler. Ama işin gerçeği, erkeklerin gözünde bir seks tanrıçası olmak için tüm bu özelliklere sahip olmanız gerektiğidir.

Hazırlıklara erken başlayın…
Tutku tohumlarını erken ekerseniz, onu daha uzun süre yaşatabilirsiniz. “302 Advanced Techniques for Driving a Man Wild in Bed” (Erkeği Yatakta Baştan Çıkarmanın Gelişmiş 302 Yöntemi) kitabının yazarı Olivia St. Claire’e göre; ateşli bir gece geçirmek istiyorsanız, gecenin hazırlıklarına sabahtan başlamalısınız.

Arabasının sileceklerine sıkıştırdığınız şehvetli mesajlar ya da işe gitmeden önce vereceğiniz tutku dolu öpücük, bilinçaltında onun geceye konsantre olmasını sağlayacaktır. Tartışmaların ya da aksiliklerin gecenizi bozmasına izin vermeyin ve yaşayacağınız ateşli dakikalara odaklanarak her şeyi unutun.

Unutmayın…Tatlı dil yılanı bile deliğinden çıkarır…
Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, erkeklerin dünyası sekstir. Bu nedenle erkekler heyecana ve baştan çıkarılmaya her zaman hazırdır. “Pocket Idiot’s Guide to Sex” (Acemiler İçin Seks Rehberi) kitabının yazarı psikiyatrisi Ava Cadell, erkeklerin her zaman baştan çıkarılmaya hazır olduklarını ve sürprizlerin onları kışkırttığını, çılgına çevirdiğini belirtiyor ve sözlerine, “Yeni deneyimler keşfetmeyi teklif ettiğinizde yüzündeki şaşkınlık ifadesi heyecanının yansıması olacaktır. Sunacağınız teklifler arasında alışılagelmiş pozisyonları yeni senaryolarla zenginleştirerek tutkunuzu ateşlemek yer alabilir” diyerek devam ediyor.

Önsevişmenin dayanılmaz cazibesi…
Son çıkan haberlere göre, seksin olmazsa olmazı önsevişmenin gerçeği yansıtmadığını vurgulanmakta. Asla bu tespite inanmayın ve çöpe atın… Önsevişme seksin adeta altın anahtarı gibidir.

Ön sevişmeyi kısa tutmayın. Ruhunuzu özgürce bırakın kollarına erkeğinizin. Bunu hisseden erkeğinizin heyecanı ve adrenali tavan yapacaktır. Çiftlerin önsevişme sırasında birbirlerini keşfettiklerini ve bu sayede yatakta daha uyumlu olduklarını unutmayın. “The Good Girl’s Guide to Bad Girl Sex” (Masum Kızlar İçin Sevişme Rehberi) kitabının yazarı psikiyatr Dr. Barbara Keesling, önsevişmelerin ilişkileri canlandırdığını ve çiftlerin heyecanını ateşleyen itici güç olduğunu iddia ediyor.

İştah açıcıların önemi…
Her kadın, erkekler tarafından arzulandığını hissetmek ister. Çoğu çift şehvetin rüzgârına kapılarak ateşleyici adımları es geçer. Uzmanlar geçici zevk ertelemelerinin tutkulu bir sevişmeye ön ayak olduğunu belirtiyorlar ancak bunu uygularken ertelemekle vazgeçmek arasındaki sınırları iyi belirlemenizde fayda var. Aksi takdirde tutkulu bir sevişme yerine sizden uzaklaşan ilgisiz bir erkekle karşı karşıya gelebilirsiniz. Nasıl aperatifler ana yemek öncesi iştah açıcı etkisini gösteriyorsa, zevk ertelemeleri de seksin iştah açıcıları sayılabilir.

Zevk yansımaları…
Erkeklerin çoğu kadının da zevk aldığını görmekten müthiş etkilenir. Seksi yaşarken aldığınız hazzı özgürce hissettirmelisiniz. Çok önemli olan bu ayrıntıyı asla es geçmeyin. Çünkü erkeğiniz, size yaşattığı zevki görmesine şahit olacak. Bu fırsatı erkeğinize yaşatın..Erkeklerin orgazmdan sonraki en hoşlandıkları andır… Şehvetle kendinizden geçmiş olsanız bile bencillik etmeyin ve ego tatminini yaşamasına izin verin. Aldığınız hazzı tüm içtenliğinizle yansıtmaya çalışın. Bunu sizin mutluluğunuzu ilan ettiğiniz, onun da zaferini kutladığı bir seremoni gibi düşünün. Size zevk verebildiğini gören erkek daha fazlası için çabalayacaktır. Bu duygu sayesinde erkek olduğunu hisseder.

Erkeğinizin rehberi olun…
Kadınlar kimi zaman yatakta tutkuyu, kimi zaman da romantizmi yaşamak isterler. Ne istediğiniz konusunda ona küçük ipuçları vermelisiniz. Uzmanlara göre kadınlar için baştan çıkmış bir erkeği yönlendirmek oldukça kolaydır. Romantik bir gece yaşamak istediğinizi, gecenin başında şefkatli dokunuşlarınızla ya da güzel bir masajla ona hissettirmenizde yarar var.

Yaratıcı fikirler…
Cinsel hayatınızdaki monotonluktan kurtulmanız ve tutkuyu ateşlemeniz için farklı pozisyonlar deneyebilirsiniz. Uzmanlarca bu konuda hazırlanan birçok kitaptan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bilinen pozisyonları yaratıcılığınızla daha heyecanlı ve keyifli kılabilmek sizin elinizdedir. Böylece karşılıklı birbirinizi daha fazla hissedecek, birbiriniz adeta yaşayarak keşfederek, zevkinizi ikiye katlayabileceksiniz. Bu sayede erkeğiniz için vazgeçilmezi olurken, sizinde yaşayacağınız hazzın kalitesi yükselecektir.

Hassas bölgeler…
Hassas bölgelerin şehveti doruklara taşıdığını asla unutmayın. Erkeğinizin zevkini daha da muhteşem kılmak istiyorsanız, biraz da hassas bölgelere yönelin. Zevk anında bir elle saçlarını çekerken diğer elinizle de kalçasını sıkmayı veya boynuna küçük ısırıklar atmayı deneyin. Yaşadığı hazzın nasıl arttığını göreceksiniz. Bu sayede yaşatacağınız bu sıra dışı dakikaların keyfini fazlasıyla sizde tadacaksınız.

Islak bedenler
Fantezilerinize kremleri veya özel vücut yağlarını da ekleyin. Kayganlık etkisiyle hem yaptığınız önsevişme masajlarının etkisi artacak, hem de birbirinizi daha yoğun hissedebileceksiniz.

Tutku oyuncakları…
Uzmanlara göre fantezilerinize renk katacak oyuncaklar keşfetmekte yarar var. Çevrenizdeki eşyaları gözden geçirin ve hayal gücünüzü kullanın. Her gün görmeye alıştığınız herhangi bir eşyanın seks hayatınız için ne kadar etkili olduğuna şaşıracaksınız. Unutmayın ki erkekler yatakta sürprizlere ve hayal gücüne her zaman açıktır.

Karakteristik yaklaşımlar…
Her erkek yatakta vahşi sözler duymaktan hoşlanır diye bir kural yoktur. Temelde yatakta iyi olduklarını hissetmek isterler ama bunu nasıl ifade ettiğiniz çok önemlidir. İhtirasınızın ve alışkanlıklarınızın kurbanı olmayın. Yataktaki davranışlarına doğru sözlerle tepki verin. “Beni çıldırtıyorsun” demek yerine, “Dokunuşların beni çok etkiliyor” gibi hislerinizi paylaşan sözcükler erkeğinizi çok mutlu edecektir. Tabii bunun aksinden hoşlanan erkekler için en iyisi şehvet dolu konuşmalar olacaktır. Egosunu tatmin etmek istediğini unutmayın ve bunu doğru zamanda ve doğru sözlerle sağlayın.

Maksimum ten teması…
Sevişme sırasında bedenlerinizin bütün olduğu hissini uyandıracak kadar sık ten temasında bulunun. Teninizi hissetmek hoşuna gideceği gibi sizi daha fazla arzulamasını sağlayacaktır. Maksimum ten teması için uygun pozisyonları mutlaka deneyin.

Kaslarınız gizli silahınız…
Cinsel ilişki sırasında pelvis kaslarınızı aralıklarla sıkın. Bu, erkekleri şehvetle çıldırtmanın en etkili tekniklerden biridir. Daha sık gerçekleşen sürtünmenin ve baskının etkisiyle aldığı zevk katlanacaktır…

Son olarak…
Erkeklerin kalbi ve beyni sekstir. Onunla koşulsuz ve özgürce yaşamaya çalışın seksi. Yaşadığınız hazzı erkeğinize hissettirin. Ten temasını en keyifli şekilde yaşatın. Göreceksiniz erkeğiniz size adeta tapacak, vazgeçilmezi olacaksınız…

ideal Sohbet etmek için tıklayın
Lütfen sitemizdeki verilen emeklere saygı için okuduğunuz konulara 2 cümlede olsa yorum yazalım !

YorumlarYorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

♦ Mail Posta Adresleriniz Gizlidir (Görünmez ve Yayınlanmaz!)
♦ Gerekli Yazan Yerlerin Doldurulması Gereklidir!

Kulübü Forum Sayfası


Kadınlar Kulübü Forum Sayfası Girişi İçin Tıklayın

Kadinlar Kulübü Yemek Tarifleri Çeşitleri!Sponsor Reklam Alanı

Green Coffee 800 Yeşilin Dünyası Sağlıklı Kilo Verme Zayıflama

Resmi Forum Sitemiz ForumozeL.CoM Üye Ol