Seks nasıl yapılır ? Seksin yapılışı ! Seksin Yapılışı Ayrıntılı Bilgi!

06 Aralık 2010 Yazan  
Kategori Cinsellik

Seks nasıl yapılır ? Seksin yapılışı ! Seksin Yapılışı Ayrıntılı Bilgi!

Seks nasıl yapılır ? Seksin yapılışı ! Seksin Yapılışı Ayrıntılı Bilgi!

 

Ülkemizde seksin yapılışı hakkında hiçbir bilgi sahibi olmayan kişiler, yaptıkları seksten sonra orgazm olup olmadıklarından bir haberdirler. Seksin yapılışı konusunda etkili bir bilgiye sahip olmanız, seksten alacağınız zevkle doğru orantılıdır. Ülkemizde kadınların çoğu orgazm olamama sıkıntısı çekmektedir.

Kadınlar orgazm anında erkeklere göre 8 kat daha fazla zevk aldıklarını ve cinsel ilişkinin ardından hiç zevk alamadıklarını fark ettiklerinde kendilerini tatmin etme yollarına başvururlar. Ülkemizdeki bu gerçek, erkeklerin yalnızca kendilerini düşünmelerinden kaynaklanmaktadır.

Seks nasıl yapılır ? Seksin yapılışı ! Seksin Yapılışı Ayrıntılı Bilgi!Erkeklerin orgazmı boşalmaları anında gerçekleşir ve orgazm olmama şansları 0’dır. Seksin yapılışı erkek tarafından da bilinmediğinden ötürü kadınların orgazm olduğunu düşünerek ve kadınlarda orgazm duygusunu tatmadıklarından dolayı her cinsel ilişkiye girilen gece bu şekilde sonuçlanır.

Seksin faydaları orgazm olamadıkça bir yararı olmaz. Seksin yararları orgazm anında vücudumuzun salgıladıkları hormonlardan dolayı seksin faydaları etki ettiğini de unutmamalısınız.

Ülkemizdeki seksin yapılış şekli konusunda bilgi sahibi olmayan erkeklerle girilen cinsel ilişkinin ardından kadınların yataktan kendilerini, kendini tatmin etmek, mastürbasyon yaparak orgazm olabilmek için kalkmaktadırlar.

Seks nasıl yapılır ? Seksin yapılışı ! Seksin Yapılışı Ayrıntılı Bilgi!Seksin yapılışı her iki taraf içinde düşünülmelidir. Bazı kadınlar çok erken ve çok sayıda orgazm olurken, bazı kadınlar çok zor orgazm duygusunu yaşayabilirler. Zor orgazm olan kadının eşi çok daha dikkatli olarak seksin yapılışı hakkında bilgi sahibi olması gerekir.

Şimdi anlatacağımız seksin yapılış şekli biraz hikaye gibi olabilir fakat bunlara seks yapılırken dikkat edilmesi gerekir. Seks nasıl yapılır gibi sorularınıza da cevap bulacaksınız.

Seksin yapılışı

1- Ön sevişme : Eşlerin birbirlerini cinsel birleşime ön sevişme ile hazırlaması gerekir. Hem erkek, hem bayan birbirlerini daha çok arzulamaları ve iki tarafında orgazm olabilmesi için ön sevişme çok önemlidir.

Seksin yapılışı öpüşmeyle başlamamalıdır. Öncelikle eşinizi kıyafetlerini çıkartmadan erkekleri tahrik etmenin yolları, kadınları tahrik etmenin yolları gibi konulardaki tahrik edici bölgelere yavaş şekillerde dokunularak eşinizin de o anki isteğini canlandırabilirsiniz.

Seks nasıl yapılır ? Seksin yapılışı ! Seksin Yapılışı Ayrıntılı Bilgi!Eşinizde mesajınızı aldıktan sonra öpüşmeye başlamanız çok daha doğru bir yaklaşım olur. Öpüşülürken dikkat edilmesi gerekenler ağız kokusu ve ter kokusudur. Eşlerinizi tahrik etmek ve orgazm olmak istiyorsanız bu konulara dikkat etmelisiniz. Yalnız bir araştırmaya göre seks yapılırken, seks yapan kişilerin birbirlerinin kötü kokularını o zevk anında alamadıkları gibi bir gerçekte söz konusudur fakat siz ne olur ne olmaz sağlığınıza her alanda dikkat etmelisiniz.

Öpüşürken dilinizi mutlaka kullanmalısınız ve ağzını sonuna kadar açmanız birbirinizi ne kadar çok arzuladığınızı gösterecektir. Duygusallık içinde gözlerini kapayan kişiler gerçekten o zevki o arzuyu yaşayan kişilerdir. Bazı kişiler ise gözlerin açık olması gerektiğine inansalar da, seksin yapılışı gözler kapalı, kendinizi anın heyecanına kaptırarak daha çok orgazm olma şansınız artmaktadır.

Eşinizi ön sevişme esnasında yavaş yavaş soymalı ve soyarken vücudunda ufak dudak dokunuşları veya dilinizin ucuyla eşinizin vücuduna dokunmanız seksin yapılışı için güzel bir başlangıç olacaktır. Erkekler tam çıplaklıktan yana hiç olmamışlardır ve seks yaptığınız gecelere özel kıyafetler alarak erkeği tahrik etmenin yolları konusunda bir adım daha atmış olur ve size geri dönüşü de daha etkili olur.

Seks nasıl yapılır ? Seksin yapılışı ! Seksin Yapılışı Ayrıntılı Bilgi!Ön sevişme mutlaka uzun tutularak arzu arttırılmalı ve orgazm olamayan eşlerin çok daha kolay orgazm olmaları sağlanabilir.

2- Cinsel organlarla temas : Seksin yapılışı elbette ki erkeğin ve kadının cinsel organının birleşimiyle gerçekleşiyor fakat sevişirken eşler birbirlerinin cinsel organlarına fazla temas etmemeleri birbirlerini daha da çıldırtabilir. Erkeği yatakta çıldırtma yolları ve kadını yatakta çıldırtma yolları, seks anında temas etmek fakat süreyi kısa tutmaktan geçer.

Sevişme anında birbirinizin cinsel organını da birbirine değdirerek eşlerin birbirlerini daha fazla arzulaması sağlanabilir. Ayrıca yalnızca sevişirken de çeşitli pozisyonlara girilebilir. Seksin yapılışı, her çeşit yöntemler kullanılarak gerçekleşmelidir.

Bu evrede seksin yapılışı nefes kontrolüyle de eşlerin birbirlerini tahrik etmesi daha da zevk verici etkiye sahiptir.

Seks nasıl yapılır ? Seksin yapılışı ! Seksin Yapılışı Ayrıntılı Bilgi!3- Cinsel birleşim anı : Ön sevişme ve sevişme evrelerini tamamladıktan sonra orgazm olamayan kadınlar orgazm olacağından her iki tarafta emin olabilir. Cinsel birleşime ilk girileceği zaman Seksin Yapılışı kurallara dayanmaz ama daha yavaş gerçekleştirilirse orgazm olamayan kadın, daha da arzu duyar ve önsevişme etkisini gösterir.

Seks yapılırken aynı zamanda da eşler elleriyle veya dudaklarıyla boyun, kulak, göğüs gibi yerlerini de okşayarak, yada birbirlerine sıkı sıkı sarılarak birbirlerini daha fazla arzulayabilirler.

Yatakta pozisyon çokluğuna önem verin, oral sekste seksin yapılış şekli açısından önemli bir konudur fakat din açısından anal seks zevk verici olsa bile dinimiz açısından yasaklandığından ötürü seksin yapılış şekli konusunda olmaması gereken bir durumdur. Fakat bu konu eşlerin isteklerine bağlıdır.

Seksin yapılışı yalnızca yatak odasında gerçekleşecektir diye de bir durum söz konusu değildir hatta yatak odası dışında yapılan seks daha da etkili bir orgazm anı yaşatacağından emin olabilirsiniz.

Seksin yapılışı konusunda daha derin ayrıntılara girilebilir fakat şu an bu makalemizle yetinseniz bile seksin yapılışı konusunda ne kadar yol kat ettiğinizin farkına varacaksınızdır. Düzenli seksin yararları, seksin faydaları gibi konularda da sağlığınıza yarar sağlayacaksınız.

ideal Sohbet etmek için tıklayın
Lütfen sitemizdeki verilen emeklere saygı için okuduğunuz konulara 2 cümlede olsa yorum yazalım !

Yorumlar


2 Yorum yapılmış "Seks nasıl yapılır ? Seksin yapılışı ! Seksin Yapılışı Ayrıntılı Bilgi!"

  1. melike demişki 18 Ocak 11 17:03 

    ben seksi çok seviyorum…

  2. uLaS demişki 18 Ocak 11 19:20 

    melike iyi ve güzel olunca patnerinlede gönüllerde bir olunca kim sevmezki :idea:

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

♦ Mail Posta Adresleriniz Gizlidir (Görünmez ve Yayınlanmaz!)
♦ Gerekli Yazan Yerlerin Doldurulması Gereklidir!

Kulübü Forum Sayfası


Kadınlar Kulübü Forum Sayfası Girişi İçin Tıklayın

Kadinlar Kulübü Yemek Tarifleri Çeşitleri!Sponsor Reklam Alanı

Green Coffee 800 Yeşilin Dünyası Sağlıklı Kilo Verme Zayıflama

Resmi Forum Sitemiz ForumozeL.CoM Üye Ol